میهن PSD

طراحی اختصاصی طرح ها و محصولات گرافیکی

خدمات سفارش طراحی اختصاصی محصولات گرافیکی و چاپ

طراحی اختصاصی

شما می توانید متن و اطلاعات خود را برای ما ارسال نمائید تا طراحی برای شما انجام شود.

چاپ اختصاصی

از مزیت هایی که شما می توانید از آن استفاده کنید یک تیم واحد از طراحی تا چاپ می باشد.

کنترل پنتت رنگی

کلیه طرح های موجود در سایت تحت مجموعه چک و کلیه قوانین چاپ بر روی طرح ها اعمال شده است.

فتوشاپ

کلیه طراحی کارت ویزیت و فایل های موجود بر اساس برنامه فتوشاپ و لایه باز می باشد و به آسانی می توانید تغییرات خود را در آن اعمال کنید.

ایلستریتور

کلیه وکتور ها و پترن های سایت بر اساس برنامه محبوب ادوبی ایلستریتور می باشد و به راحتی می توانید آن ها را در چند دقیقه تغییر دهید.

پروژه های آماده

پروژه های میکس و فوتیج ها به اصطلاح لایه باز بوده و شما می توانید فیلم های خود را بر اساس نیاز خود میکس نمائید.

سفارش طراحی اختصاصی گرافیک

بسته بندی

اصول چاپ و بسته بندی

به جرات می تــوان گـفـت که از طـراحی هـای صورت گرفته برای مشتریان عددی شامل 70 درصد از سفارشات با رعایت اصول چاپ اعم از : رعایت سایز طراحی و چاپ کنترل پنتون های رنگ در چاپ رعایت خط برش و دایکات، صحافی و… مـستـقیم به چاپ ارسال و به بهترین نحو آماده می شوند. سپس در بسته بندی های اختصاصی مـجمـوعه پـلمــپ و به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان ارسال می شوند. وب سایت میهن PSD در کنار مجموعه ایرانی چاپ کلیه سـفــارشات را برای شما آسان و به تعادل می رساند

صرفه جویی وقت

صرفه جویی در وقت و هزینه

آیا از طراحی کارت ویزیت خسته شدید ؟ زمـان کـافی برای پروژه خود را دیـگر ندارید!! آیا از طـراحـی هــای بـیـهوده کلافه شده اید ؟ وقـتـش رسیده بــا تـیــم طـراحـی مـجـمـوعـه مـیـهـن PSD آشـنـا بشید، تـیـم طراحی که کـار خود را در چـاپـخــانـه شروع کرده و به نـکـات طـراحـی و اصـول چـــاپ آشنـائی دارند ایـن می تونه خیلی خوب باشه برای شما ! به تـعـادل در چـاپ و طـراحی فـکر کرده اید تا حالا ؟ تعادل به چه معناست ؟! با ما باشـید تـا دو قدم مهم و حیــاتـی در تــعــادل طـراحی و چـاپ بیشتر توضیح و بیان کنیم.

اصول طراحی

اصول طراحی و اجرا

متاسفانه مـشـاهــده شده که فــایل های لایه باز موجود در سطح اینترنت به علت مشکل در طراحی طرح های لایه باز و حتی شلوغ کردن لـایـه ها، گـاها و یا بـصورت عـمـدی شمـا دچار سـردرگمی و مشکل می شوید !! اما سوال اینجاست که چه باید کرد ؟؟ جواب خیلی آســان و راحـت می تونه باشه و باید برای رفع این گونه موارد به افرادی که تجربه و حرفه ای هستن رجوع کنید. آیا می دانید تیم طراحی وب سایت میهن PSD متشکل از کارشناسان چاپ می باشند و اشـراف کـاملی به حرفه چاپ و ماشین آلات دارند.