میهن PSD
درباره مین پی اس دی

درباره میهن PSD

میهن PSD ارائه دهنده برترین خدمات گرافیک و چاپ در کشور.

میهن PSD فعالیت خود را در بخش های، فایل های گرافیکی لایه باز ،طراحی لوگو پروژه های اماده افترافکت و ادیوس و… در سال 1397 آغاز کرده است. «میهن PSD» منبع جستجوی گرافیکی شما برای دسترسی به منابع با کیفیت از جمله کارت ویزیت های خاص، پروژه های میکس عروسی، فونت های فانتزی و هزاران طرح های رایگان دیگر که همگی برای شما طراحان و گرافیست کاران محیا شده است. که به کمک آن بتوانید طراحی های خود را ارتقاء و سرعت ببخشد. کلیه فایل های گرافیکی لایه باز سایت، بررسی و تمام اصول چاپی روز از جمله فاصله برش و کالیریته رنگی چک و غلط گیری شده است و شما می توانید با خیالت راحت دانلود و چاپ نمائید .و ما امروز مفتخریم در کنار شما ایستاده ایم. با آرزوی سلامتی شما دوست داران گرامی.

وب سایت میهن PSD متعلق و تحت نظر مجموعه چاپ ایرانی می باشد مستقیم و بدون واسطه شما می توانید مستقیم با چاپخانه در ارتباط باشد

مرجع بزرگ فایل های لایه باز گرافیکی

میهن PSD علاوه بر خدمات با کیفیت چاپ و طراحی گرافیک مفتخر است تا یکی از بهترین منابع دانلود فایلهای لایه باز گرافیکی را نیز در دسترس شما قرار دهد.

انتخاب طرح مورد نظر

طرح دلخواهتان را از بین هزاران طرح لایه باز آماده انتخاب کنید. و برای دانلود از طریق اشتراک یا خرید تکی از سبد خرید اقدام کنید.

امکان خرید تکی

میهن پی اس دی برای خریداران تکی (با نیاز های کمتر) امکان خرید تکی با تحویل و دانلود آنی فایل ها را در نظر گرفته است.

امکان دانلود اشتراکی

شما میتوانید با فعال کردن اشتراک ویژه دانلود روی حساب کاربری خود براحتی به میزان نیاز فایل ها و طرح های حرفه ای ما را در طول روز دانلود کنید.

درباره میهن پی اس دی

نیاز به خدمات بیشتر دارید؟

میهن PSD امکان طراحی اختصاصی انواع طرح حرفه ای گرافیک و همچنین امکان چاپ با کیفیت با جدید ترین استاندارد های روز را برایتان فراهم میکند.

مزایا کار با میهن پی اس دی

میهن پی دی اس دی خدمات بسیار کاملی از طراحی و دانلود طرح های گرافیکی را برای کاربران مبتدی تا طراحان حرفه ای و همکاران چاپخانه ای فراهم میکند.

در هر ساعت از شبانه روز شما می توانید اقدام به دانلود نمائید.

در 7 روز هفته، 24ساعته شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

جستجو و دانلود در بین ده ها هزار فایل لایه باز آماده.

فایل های گرافیکی و پروژه های سایت را لایه باز دانلود کنید.

با تهیه بسته های اشتراک ویژه بدون محدودیت دانلود کنید.

می توانید فایل گرافیکی، مد نظر خود را بدون محدودیت نزد ما چاپ نمائید..